Whatsapp Destek

KATILIMCI YORUMLARI

5 Haftalık Dış Ticaret eğitimimiz boyunca hocamızın özverili çalışmalarından dolayı teşekkürü bir borç bilirim. Sürekli  araştıran ve yenilikleri bize aktaran bu güzel insanı tanıştırdığı için Informa Akademi’ye çok teşekkürler.

Dış Ticaret eğitimi hocamıza ve Informa Akademi ailesine çok teşekkür ederim. Aldığım eğitimden gayet memnun ve mutlu ayrılıyorum.

Her dersimizi severek dinlediğim ve sadece İnsan Kaynakları alanında değil birçok konuda bilgi sahibi olduğum çok verimli ve eğlenceli bir kurs oldu. İyi ki gelmişim ve sizleri tanımışım. Ercan ve Mehtap Hocama çok teşekkürler…  

Çok zevkli ve verimli bir zaman dilimiydi.  Samimiyetinize ve profesyonelliğinize hayran kaldım.  Gerek İnsan Kaynakları kurs içeriği, gerekse kişisel yaklaşımınız hayatıma renk kattı ve beni motive etti.Kurs süreci beklentilerimin çok üzerindeydi.

Informa Akademi ailesine ve Dış Ticaret eğitimi süresince  içten sıcak ve daima bizim öğrenmemiz için elinden geleni yapan hocamıza çok teşekkürler. İsmail 

İş Kanunu ve bordro eğitiminden ve Ercan Bey’den çok memnun kaldık. Ercan Bey konusuna çok hakim bir eğitmen bilgisi ile beklentimizi karşıladı. Teşekkür ederiz.

Gerek verilen eğitimin kalitesi,gerek hocalarımızın ilgisi ve güler yüzlülüğü beni fazlasıyla tatmin etti.Kendime alanımla ilgili birçok gerekli bilgi kattığıma inanıyorum.Teşekkürler…

Informa ailesi olarak göstermiş olduğunuz ilgi,alaka ve bana katmış olduğunuz değerli bilgileriniz için çok teşekkürler…

Araştırmalarım sonucunda geldiğim kursunuz daha ilk baştan farkındalığını koydu.İlk anından kursun bitişine kadar geçen süreçte şimdi geldiğim noktada kendimi daha yetkin ve bilinçli görüyorum.Teşekkürler İnforma.

4,5 haftalık almış olduğumuz eğitimin sonuna geldik.. Kişisel gelişimime sağlamış olğu faydaların yanında çok güzel insanlarla tanışma fırsatı yakalamak da ayrı bir keyifti.Deneyimlerini,tecrübelerini ve en başta güzel insanlığını bizimle paylaşan Ercan Hocamıza ve Mehtap Hanım’a çok teşekkürler…

Şans eseri geldiğim bu kursta Ercan Bey gibi bilgisinde en üst noktada olan bir insanı tanıma fırsatı buldum.Her anı çok faydalı ve keyifli oldu.Çok teşekkür ederim.

Eğitim sürecimin üzerinden 15 yıl, çalışma hayatıma 8 yıl ara verdikten sonra aldığım bu eğitimle, konusunda çok iyi eğitmenler tarafından bilgilerimin tazelenmesi, yenilenmesi ve bir çok yeni bilginin eklenmesi ile benim için çok verimli ve çok güzel bir eğitim olduğunu belirtmek isterim.Emeklerinize sonsuz teşekkürler…(İK Kursiyeri)

Dalında uzman eğitimcilerin tecrübelerini en iyi şekilde sunduğu ve aktardığı insan kaynakları eğitimi programı kursiyerlerine gerekli olan bütün bilgiyi en iyi şekilde sunmaktadır. Kariyerlerini en üst seviyeye taşımak isteyenlerin doğru adresi İnforma Akademi.

Bu eğitim süreci içerisinde yeni bilgiler ile donatıldığım ve uzman bir eğitmen tarafından eğitildiğim için minnettarım.Açılacak olan  bağlantılı eğitimlerinize katılmak isterim.Herşey için teşekkürler.

İnteraktif bir eğitim olması çok iyiydi ki bu insanın kendini daha iyi tanımasınısağlıyor.Çok keyifli bir eğitimdi teşekkürler..:)

Almış olduğum eğitimin iş yaşantımda oldukça faydalı olduğunu düşünüyorum.Eğitim içeriğinin eksik olduğum konularla direk bağlantısı olması sebebiyle çok yarar sağlamıştır.Özellikle eğitmenlerin uzmanlığından faydalandım.

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki; orada bulunduğum zamanlarda kendimi çok özel ve mutlu hissettim. Çok keyifli ve faydalı bir eğitimdi. Eğitim süreci boyunca ilkokula başlayan çocuk heyecanı ile gidip-geldim. Eğiticiliğiniz ve misafirperverliğiniz mükemmeldi. Kurumunuzdan herkese bahsediyorum ve tavsiye ediyorum. Her şey için tekrar teşekkür ederim.

İlk geldiğimde çok tedirgindim daha sonra Ercan hocam ve Mehtap Hanımla tanıştım ve çok rahatladım.. Güvenim tam oldu.İnsan Kaynakları eğitimine çok severek ve isteyerek katıldım..Çok teşekkürler…

Departman değişikliği yaptığım için ve daha verimli,faydalı olabilmek için İnsan Kaynakları eğitimi almaya karar verdim.Bu kursun bana birçok şey kattığını düşünüyorum. Beklentilerimin çok çok üstünde bir kurs.Mehtap ve Ercan hocamızdan da çok memnun kaldık.Her şey için çok teşekkürler…

İyi bir kariyer planlamamın başlangıcı adına geldiğim İK eğitimi çok istediğim bir firmada staja kabul edilmemi sağladı.Ercan Hocama ve Mehtap Hanıma teşekkürlerimi sunuyorum.Eğitim sonrasında da her zaman yanımda oldular…

Teşekkürler Mehtap Hanım.İnforma Akademi İK yolculuğumda farklılıkların farkına varmamı ve farklı görüş açısının doğuşunu sağladı. Değişim zamanının geldiğini herşeyin değişeceğini gösterdi…

Informa Akademi’ye karar verirken bana katacakları açısından birden fazla sorular vardı.Mehtap Hocamın samimiyeti, Ercan Hocamın donanımımları , kursiyer arkadaşlarımın uyumu tüm sorularma yanıt buldu. Teşekkür ederim…

Informa Akademi’ye teşekkürler.. Katıldığım İnsan Kaynakları kursu gerçekten faydalıydı, eksik yönlerimi gördüğüm, çok şey öğrendiğim bir süreçti…

İnsan Kaynakları sorumlusu olarak almış olduğum eğitim beni bu mesleği severek icra etmemi sağladı.İlgi,alaka süper, insanlar süper.. En içten sevgilerimle…

Öncelikle çok teşekkür ediyorum.Çok eğitici ve mutlu bir ay geçirdim.Bittiği için çok üzülüyorum.Mehtap Hanım’ı ve Ercan Hoca’yı tanıdığıma çok memnun oldum.Bize kattıklarınız için tekrar teşekkürler.. (İnsan Kaynakları Kursiyeri)

Mehtap Hanım’ın;  anlatım, ilgi, alaka, çözümleyici ve her anlamda pozitif düşünceye sahip olduğu ve bana çok güzel şeyler kattığı görüşündeyim.

İnsan Kaynakları eğitiminin içeriğinden son derece memnun kaldım.Alanlarında uzman ve kaliteli eğitmenlerden eğitim aldım.

Mehtap Hanım çok bilgili.Yaşı genç olması sebebiyle ön yargıyla gelmiştim.Ön yargılarımı değiştirdiği için kendisine çok teşekkür ediyorum.Kendisini tanıdığım için çok mutlu oldum.

Öncelikle böyle bir eğitimin ve sınıf arkadaşlarımın içinde bulunduğum için gerçekten çok mutluyum.Çok güzel zamanlar geçirdik.İyiki katılmışım,iyi ki böyle insanları tanımışım..

Eğitmenimiz Mehtap Hanım işimizle ilgili anlaşılır bir dilde bize bilgi verdi. Güleryüzlü olması çok hoşuma gitti.Onu hiç sıkılmadan dinledim.Oldukça iyi bir eğitimdi.

Burda güzel insanlar var. Ve en önemlisi de bu.Öğrenmenin dışına çık.Bu yazıyı okuyorsan çok şanslısın. SAKIN VEZGEÇME!.. Çünkü doğru yerdesin, doğru yerdeyiz:) Aileye hoşgeldin:)

İnsan Kaynakları hakkında daha önce bir bilgim olmamasına rağmen dersleri bitirdiğimde inanılmaz bir doyum ve keyif aldım..

İnsan Kaynakları hakkında daha önce bir bilgim olmamasına rağmen dersleri bitirdiğimde inanılmaz bir doyum ve keyif aldım…

İş hayatında ihtiyacım olan her şeyi öğrenirken çok keyifli haftalar geçirdim ve çok güzel dostluklar edindim.Her şey için çok teşekkür ederim..:)

Derslerdeki içten yaklaşımları için Ercan Hocam’a ve Mehtap Hanım’a sonsuz teşekkürler.İşe başladığım ertesi gün Ercan Hocamla tanıştım.Kafamda bir sürü sorularla işin içinden çıkamazken yardımları için kendisine minnettarım.

Bir Sosyolog adayından iyi bir İK’cı olabilir düşüncesiyle, Ercan Hoca’nın güzel fikirleri ile yola çıktık.Kesinlikle herkese tavsiye edebileceğim bir yer Informa Akademi.. 

İnsan Kaynakları eğitimini daha önce başka bir yerden almış olmama rağmen aslında hiçbir şey öğrenmediğimi farkettim.Eğitiminiz, desteğiniz için çook teşekkür ederim..

Informa Akademi hayatımda İYİ Kİ oldu..Mehtap Hanımın güleryüzü, pozitif yaklaşımı, Ercan Hocamın deneyimi,birikimi,bilgizi her şey harikaydı.Çok güzel bir eğitimidi, özgüvn kazandım.

Daha önce hiçbir fikrim olmayan bu eğitimden tam donanımlı çıkmış olduğumu hissediyorum. Emeği geçen hocama ve Mehtap Hanıma sonsuz teşekkürler ediyorum…

Daha önce hiçbir fikrim olmayan bu eğitimden tam donanımlı çıkmış olduğumu hissediyorum. Emeği geçen hocama ve Mehtap Hanıma sonsuz teşekkürler ediyorum…

Beklediğim gibi verimli bir kurs dönemi geçirdim.Derslerin iş yaşamından örneklerle pekiştirilmesi de konuların oturmasında etkili oldu.Her şey için teşekkürler:)

Kesinlikle tavsiye edeceğim çok faydalı bir kurs dönemi geçirdim.İnsan Kaynakları alanında çalışmama rağmen o kadar çok şey öğrendim ki bilginin sınırı olmadığını yeniden gördüm..Informa Akademi iyiki  varsınız..:)

Derslerimiz çok keyifli ve verimliydi.Yeni neler öğreneceğim diye merakla ve ilgiyle dinledim.Her şey için çok teşekkür ederim.

Eğiticinin eğitimi kursu; oldukça keyifli, oldukça etkili, tam bir yetişkin eğitimiydi. Informa Akademi’ye ve kurucusu Mehtap Hanım’a çok teşekkürler.

Koçluk seanslarına başlamadan önce ne yapmak istediğimi, nereden nasıl başlayım devam etmem gerektiğini, belli bir hedefim olup olmadığını, hangi mesleği gerçekten istediğimi netleştirmede sorun yaşıyordum.Kafamda net bir karar olmadığı için de ders çalışmalarımdan verim alamıyordum.Sonrasında seanslara gidip geldikçe hedefimi belirledim ve hedefimi gerçekleştirmek için harekete geçtim.Motivasyonum yükseldi.Plan,program, disiplin sorunum ortadan kalktı.Güçlü ve zayıf yönlerimi gördüm.Özgüvenim öncesine göre yükseldi.İstersem başarabileceğimi farkettim.

 

Görüşleriniz ve Yorumlarınız İçin;