Whatsapp Destek

BİZ KİMİZ

INFORMA AKADEMİ

Eğitim ömür boyu süren pozitif bir değişim ve gelişim yolculuğudur.

Informa Akademi; bu yolculuğunuzda Sizin ve Kurumunuzun yanında olmak için ve alışılmış eğitim yöntemlerinin çok ötesinde“UYGULANABİLİR ve SÜRDÜRÜLEBİLİR” bir eğitim anlayışı ile  2012 yılında Profesyonel Koç olan genç girişimci Mehtap Taşkıran Ercan tarafından Bursa’da kurulmuştur. 2013 yılında Milli Eğitim Bakanlığı onayı alarak “Resmi Eğitim Kurumu” statüsünde hizmet vermeye başlamıştır.ICF Onaylı Koçluk eğitimleri düzenlenmektedir.

Akademik dünyanın ve iş hayatının konusunda uzman, değerli isimleri ile yaklaşık 5 yıldır binlerce kişiye bilgi ve tecrübe aktarımına aracı olmaktadır.

Çalışma alanlarımız; “DANIŞMANLIK”, BİREYSEL VE KURUMSAL GELİŞİM EĞİTİMLERİ”, “KOÇLUK” olarak 3 ana kategoriden oluşmaktadır.

Biz her kurumu kendi değerleri içinde ele alan, kurumların ve bireylerin kendine has özgün bir yapısı olduğu ve bütünlüğünün zarar görmemesi gerektiği görüşü ile bilimsel analizler, yüz yüze görüşmeler ve yerinde incelemelerle uzman bir değerlendirme sürecinin ardından ihtiyaçları belirleyen bir yol arkadaşıyız.

Böylece hem yaşam kalitesinin,  hem bireysel doyumun hem de verimliliğin arttırılmasını amaçlamaktayız..

Biz gücümüzü “SİZ FARKLISINIZ”, “İYİ Kİ BURADAYIZ” diyen katılımcılarımızdan alıyoruz…


MİSYONUMUZ

Sizi “GERÇEKTEN” anlamak,

Hedefinize katkı sağlayacak “EN DOĞRU” yolu göstermek,

Başarmanız için Sizi “DESTEKLEMEK”

Klasik, sıradan ve tek yönlü danışmanlık anlayışını yıkarak, yerine karşılıklı, bilimsel , uzun dönemli, işlevsel ve çok yönlü bir ortaklık anlayışını kazandırmak.

En Önemlisi de “Bizim Amacımız Sizin Amaçlarınızı Gerçekleştirmektir.”

VİZYONUMUZ

Kurumların ve bireylerin; uzman, bilimsel ve yetkin hizmete ulaşabileceği bir sektör markası olmak.

Sanayinin, turizmin, tarihin ve modernizmin en güzel buluşma noktalarından biri olan şehrimize ve ülkemizin bir çok noktasına ulaşarak profesyonel bir çalışma anlayışını ulaştırmak.

Gelişerek geliştirmeyi benimsemiş, samimi ve en önemlisi sizi gerçekten dinleyen ve anlayan bir kuruluş olmak.

Referanslarımız